Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Karty Paliwowe

Portfolio kart paliwowych PKN ORLEN oferuje różne rozwiązania dostosowane do potrzeb danej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kart paliwowych PKN ORLEN.

FLOTA

Karta FLOTA umożliwia bezgotówkowe zakupy paliw i usług na najszerszej sieci stacji paliw w Polsce (ponad 1700 placówek pod markami ORLEN i BLISKA). Zaletami naszego programu flotowego są także: uproszczone fakturowanie, odroczone terminy płatności, a przede wszystkim indywidualne dostosowanie oferty do realnych potrzeb i specyfiki posiadanej floty.

OPEN DRIVE

Karta OPEN DRIVE umożliwia bezgotówkowe zakupy na ponad 2 500 stacjach paliw należących do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN pod marką ORLEN i BLISKA w Polsce, BENZINA i BENZINA PLUS w Czechach, STAR w Niemczech oraz ORLEN na Litwie.

BIZNESTANK

Karta BIZNESTANK to oferta skierowana do klientów biznesowych - małych i średnich przedsiębiorstw, tankujących co najmniej 500 litrów paliw miesięcznie. Oferta BIZNESTANK umożliwia zakup paliw z rabatem i jest dostępna na prawie 1300 wybranych stacjach ORLEN i BLISKA oznakowanych BIZNESTANK.

MIKROFLOTA

Karta MIKROFLOTA to oferta skierowana do sektora mikroprzedsiębiorstw, umożliwiająca bezgotówkowe zakupy paliw i usług na najszerszej sieci stacji paliw w Polsce pod markami ORLEN i BLISKA. Dodatkowymi zaletami karty jest uproszczone fakturowanie i odroczone terminy płatności.

KARTA UPOMINKOWA

Karta UPOMINKOWA jest kartą przedpłaconą pozwalającą na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA. Jest to idealny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

KARTA ZAKUPOWA

Karta ZAKUPOWA pozwala na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA. Oferta skierowana do klientów instytucjonalnych jest nowoczesnym i efektywnym narzędziem promocji i reklamy towarów oraz usług.