Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Cashback w sieci stacji Bliska

2010-07-23

Klienci sieci BLISKA przy okazji tankowania i zakupów na stacji paliw mogą wypłacić niewielką ilość gotówki (do 200 zł) przy dokonywaniu płatności kartą debetową. Taka operacja jest możliwa dzięki uruchomieniu innowacyjnej usługi cashback, dostępnej na wszystkich stacjach własnych Koncernu.

„Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem swojej oferty. Usługa cashback to kolejne udogodnienie dla klientów, ceniących sobie wygodę, oszczędność czasu i przede wszystkim bezpieczeństwo dokonywanych transakcji „– powiedział Marek Podstawa, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej PKN ORLEN. „Dotychczasowe doświadczenie dowodzi, że zainteresowanie tego typu usługami jest coraz większe. Przypomnę, że na naszych stacjach możliwe jest już dokonywanie płatności w walucie Euro, a wkrótce pojawi się kolejna usługa finansowa, oparta na innowacyjnej technologii” – dodał.

Pilotaż usługi cashback został uruchomiony w I kw. 2010 r. Obecnie, dokonywanie tego typu transakcji możliwe jest na 316 stacjach Bliska. Z usługi skorzystać mogą użytkownicy kart dwóch najbardziej popularnych w Polsce organizacji płatniczych – Visa i MasterCard.