Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Kącik Gastronomiczny

Nasza smaczna oferta zawsze blisko Ciebie! Zgłodniałeś lub chcesz odpocząć przy kubku aromatycznej kawy? Na wybranych stacjach Bliska czekają pyszne przekąski:  hot-dogi, kanapki i gorąca kawa Nescafe.

Sprawdź naszą ofertę!

KAWA Nescafe – to ulubiona kawa naszych Klientów – dostępna na każdej stacji Bliska. Dzięki wyjątkowym walorom aromatycznym i smakowym kawa Nescafe stała się niezastąpionym napojem w czasie podróży, która przynosi chwilę wytchnienia i porcję energii. Wybierz swoją ulubioną kawę i zapłać.

 

HOT-DOG – na wybranych stacjach Bliska oferujemy Państwu nasze pyszne hot-dogi. Gorące, podawane w chrupiącej bułce z dodatkiem sosów – tak jak lubisz!. Spróbuj każdego: klasycznego, kabanosa, chilli oraz bekon i ser, a teraz także Mega hot-dog klasyczny i o smaku chilli.

Dodatkowo poszczególne rodzaje hot dogów można kupić w zestawie z Pepsi Colą, Pepsi Light, Mirinda lub 7Up w specjalnej cenie!

KANAPKI – Na większości stacji paliw  Bliska proponujemy  szeroki wybór świeżych kanapek . Spróbuj i przekonaj się, jak smakują!

Zjedz na miejscu lub zabierz ze sobą w dalszą podróż! Szczególnie polecamy:

  • bagietkę z delikatnymi kawałkami kurczaka, dresingiem francuskim i świeżą sałatą
  • bagietkę z wędzoną szynką, serem edamskim, plastrami ugotowanego jajka i dresingiem chrzanowym
  • pełnoziarnista bagietkę z serem gouda i hermelin, sałatą rucola oraz delikatnym dresingiem

Życzymy smacznego i zapraszamy ponownie!