Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Oferta sklepu

Sieć stacji BLISKA charakteryzuje się dobrze rozpoznawalną wizualizacją zewnętrzną i wewnętrzną sklepów. Przyjazne kolory i przemyślane rozmieszczenie towarów w sklepie zapewnią Państwu szybkie i przyjemne dokonywanie zakupów produktów najlepszych marek w atrakcyjnych cenach. Znajdziecie nas w całej Polsce, pracujemy przez całą dobą, siedem dni w tygodniu. Asortyment sklepów obejmuje ponad 2 000 produktów i stale się poszerza tak by wychodzić na przeciw zmieniającym się potrzebom Klientów. Wszystko po to, aby mogli Państwo kupić produkty, których potrzebujecie każdego dnia podróżując samochodem, a zakupy sprawiły satysfakcję i przyjemność.

Charakterystycznym elementem odróżniającym nasze sklepy BLISKA od innych punktów handlu detalicznego jest szeroki wybór słodyczy: batoników, wafli, bombonierek, ciastek i czekolady. Bogata oferta napojów w postaci wód mineralnych, soków oraz tzw. energetyków zaspokoi każde pragnienie. W ciepłe dni na każdej stacji proponujemy szeroki wybór lodów.

Kształtując naszą ofertę pamiętamy także o samochodowych artykułach pielęgnacyjnych i eksploatacyjnych w korzystnych cenach. Ofertę uzupełniają akcesoria samochodowe oraz narzędzia, przydatne w dokonywaniu drobnych motoryzacyjnych napraw.

Na stacjach Bliska nie zapominamy też o tym, aby każdy kierowca miał dostęp szerokiej gamy olejów silnikowych, począwszy od najwyższej jakości olejów syntetycznych, po popularne oleje mineralne.

Sklep na stacji BLISKA to również bliskość rozrywki dla dorosłych i najmłodszych Klientów. Gazeta codzienna, różnorodny wybór czasopism ilustrowanych, czasem również książek, filmów oraz płyt z muzyką uatrakcyjni pobyt na stacji, w samochodzie lub w domu. Dla naszych najmłodszych sklep BLISKA to bliskość radości…. przecież na półkach czeka tyle pięknych pluszowych maskotek, samochodzików i motorów…

Codziennie dbamy również o to, by w każdym miesiącu dokonując zakupów na stacjach BLISKA mogli Państwo znaleźć coś dla siebie w ramach ofert specjalnych. Na naszych stacjach można dokonać zakupu licznych produktów po atrakcyjnych cenach, otrzymać prezent lub też wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Zawsze czekamy na Ciebie…