Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Usługi

Myjnie na stacjach BLISKA oferują Państwu najwyższą jakość mycia ponieważ korzystamy z urządzeń największych światowych liderów. Zapraszamy do korzystania z palety programów począwszy od programu podstawowego, który pozwala na szybkie wymycie pojazdu, aż po programy najwyższe, które oferują dodatkowe opcje takie jak mycie ciśnieniowe, woskowanie lub mycie podwozia.

Regularne mycie samochodu pozwala utrzymać go przez długi czas w nienagannym stanie ale również konserwuje samochód, chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Polecamy również konserwację woskiem, który nie tylko nadaje połysk powierzchni lakierowanej, wspomaga skraplanie wody i przez to polepsza jakość suszenia, ale przede wszystkim utrudnia ponowne osadzanie się zabrudzeń organicznych i nieorganicznych.

Po umyciu auta zapraszamy do skorzystania z odkurzacza, ponieważ również czystość wnętrza auta ma wpływ na komfort jego użytkowania .

Stacje Bliska to także dogodne miejsce do uregulowania rachunków w ramach usługi Moje Rachunki, którą świadczymy wraz z firmą BillBird . Przy okazji tankowania lub szybkich zakupów, możesz łatwo rozwiązać problem comiesięcznych płatności za gaz, prąd, telefon i inne usługi m.in. telewizję kablową, raty i ubezpieczenia. Stacje paliw Bliska czynne są dużo dłużej niż większość "okienek kasowych". 

Szczegółowe informacje na temat dostawców i usług w ramach Moich Rachunków, znajdziesz na specjalnie oznaczonych stacjach BLISKA.